Hlavnou činnosťou firmy je poskytovanie prepravných a zasielateľských služieb v cestnej nákladnej doprave v rámci Európy a Ázie. Taktiež zabezpečujme kombinovanou prepravou akúkoľvek požiadavku na prepravu celosvetovo. Okrem iného spoločnosť poskytuje služby skladovania, logistiky, poradenstva a venujeme sa školeniam na báze Industry 4.0.

 

HODNOTY SPOLOČNOSTI

Náš cieľ je vyhovieť vaším požiadavkám

 

Sme 100% orientovaní na potreby našich klientov. Prichádzame k vám ako partneri, ktorí vedia efektívne nastaviť dopravné a logistické riešenia pre Vašu firmu. Spolupracujeme s overenými partnermi po celom svete. Dokonale poznáme tuzemský aj zahraničný trh. Ovládame jazyky (angličtinu, nemčinu, poľštinu, španielčinu, ruštinu) a nemáme problém komunikovať Vaše požiadavky na vysokej profesionálnej úrovni. Sme flexibilní, zodpovední a neustále sa snažíme zdokonaľovať poskytované služby.

Na dopravnom trhu pôsobíme od roku 2012 a je pre nás výzvou neustále plniť ambiciózne ciele a posúvať sa vpred v spolupráci a partnerstve. V profesionálnom raste nám pomáhajú naši stáli spokojní zákazníci i noví zákazníci s inovatívnymi projektmi. V neposlednom rade sa pravidelne školíme a získavame nové znalosti. Sme pripravení efektívne riešiť akékoľvek požiadavky.