Nadrozmerné prepravy

nadrozmerna preprava zasielky cechtradePríliš veľké, príliš vysoké, ťažké pre normálny kamión? Nájdeme správne riešenia a tú správnu cestu pre Váš nadrozmerný tovar. Celkový proces projektu sa začína už v samotnej výrobe a logistike, skladovaní nadrozmerného tovaru, atď. Preto budeme radi, ak nám zveríte túto starosť a necháte sa viesť radami odborníkov pre úspešnú prepravu.


Kombinovaná preprava

kombinovana preprava zasielky cechtradeJe to možnosť realizovať časť prepravy po ceste nákladným vozidlom a časť prepravy je realizovaná buď po vode alebo letecky. Ide o tzv. kontajnery – štandardizované rozmery kontajnerov 20´alebo 40´, v ktorých sa prepravuje tovar hlavne z Ázie a Ameriky. Vieme Vám ponúknuť export a import z prístavov v Nemecku – Bremerhaven, Hamburg. Slovinsku –Koper, Chorvátsku – Rijeka, Taliansku – Trieste, čo najefektívnejším spôsobom. Ponúkame možnosť FCL- celá kapacita kontajnera alebo LCL – čiastočná kapacita kontajnera /dokládka/. Vhodná je najmä pre produkty, u ktorých čas tranzitu nie je najdôležitejšou podmienkou. Ak by ste chceli, aby doprava bola čo najekologickejšia a šetrná k životnému prostrediu, môžeme Vám navrhnúť vhodné riešenia.


Letecká nákladná doprava a námorná nákladná doprava

namorna preprava zasielky cechtradeCECHTRADE poskytuje aj služby v oblasti leteckej a námornej prepravy prostredníctvom našich partnerov. Nie sme preferenčne viazaní na prístavy alebo konsolidačné centrá, a to je dôvod, prečo Vám môžeme ponúknuť riešenie na mieru. Ak potrebujete pomoc s Vaším akreditívom, zavolajte nám. Môžeme Vám poskytnúť LCL ako FCL.